do uzgodnienia

Praca w Holandii od zaraz przy pakowaniu bez języka dla par Venlo hurtownia spożywcza

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Opublikowany: 29 lutego 2016 13:28

Hurtownia spożywcza w Venlo zatrudni od zaraz do pakowania owoców, warzyw wędlin i garmażerki, bez znajomości języka. Praca w Holandii dla par oraz pojedynczych sprawnych i energicznych osób.

Stanowisko: pakowacz.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Lokalizacja: Venlo, Holandia. Praca dostępna również w Beilen.

Zadania na stanowisku:

  • pakowanie warzyw, owoców, wędlin oraz wyrobów garmażeryjnych według zadanego zamówienia oraz kontrolowanie jakości opakowań.

Wymagania:

  • duża motywacja do pracy;
  • mile widziany język angielski lub niderlandzki;
  • dobra kondycja fizyczna, brak chorób;
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę;
  • uczciwość, odpowiedzialność, punktualność.

Oferujemy:

  • dla osób w wieku 18-21 lat zapewniamy darmowy transport do Holandii;
  • zakwaterowanie częściowo opłacone przez pracodawcę;
  • przejazdy wewnętrzne;
  • pomoc polskiego opiekuna;
  • asysta podczas wizyty u lekarza;
  • wsparcie w sprawach formalnych;
  • wynagrodzenie wypłacane co tydzień;
  • przyjazne środowisko pracy.

Jak kandydować:

Kandydaturę do pracy można składać poprzez kliknięcie „Aplikuj” w poniższym linku:

Jednocześnie informujemy, że odpowiemy tylko na niektóre zgłoszenia kandydatów.

ID ogłoszenia: 46156d4252e594c4

7 komentarzy na “Praca w Holandii od zaraz przy pakowaniu bez języka dla par Venlo hurtownia spożywcza”

  1. Dorota Białek na 1 marca 2016 @ 19:20

    Wraz z koleżanką Katarzyną Buko jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą pracy.Ja mam 53 lata,znam język angielski komunikatywnie,pracowałam 2 lata w Holandii.Kasia zna j.niemiecki podstawowy.Obie jesteśmy dyspozycyjne.Bardzo poszę o odpowiedż pod nr.tel;516-606-081 lub email.katabu@o2.pl.
    Z poważaniem.

    Dorota Białek

  2. Mateusz magda na 3 marca 2016 @ 18:11

    Witam. Jesteśmy zainteresowani praca. Na dłuższy okres razem z dziewczyna. Chęć i motywacja do pracy. Tel 691 103 707 pozdrawiam

  3. Dzien Dobry.Jestem zainteresowany wyjazdem do Holandii na stanowisko pakowacz,pracowałem już na podobnym stanowisku,10 lat przepracowane mam fabrykach na liniach produkcyjnych,bardzo proszę kontakt na E- mail lub pod nr tel 575372602.pozdrawiam

  4. Piotr Mariola na 8 marca 2016 @ 01:47

    Witamy jesteśmy zainteresowani państwa ofertą pracy przy pakowaniu w branży spożywczej przebywamy w tej chwili na terenie Holandii własnym samochodem nasz nr kontaktowy +31684850971 Prosimy o pomyślne rozpatrzenie naszej prośby Pozdrawiam

  5. Kamil_Sylwia na 10 marca 2016 @ 17:46

    Witam. Wraz z dziewczyną jesteśmy bardzo zainteresowani ofertą pracy przy pakowaniu. Dyspozycyjni od zaraz z potężnymi chęciami o ogromną motywacją do pracy. Bardzo prosimy o kontakt e-mail lub telefonicznie: 531673854

  6. Weronika,Krzysztof na 13 marca 2016 @ 18:04

    Witam. Jestem zainteresowana państwa ofertą,własnie zjechałem z pół rocznego kontraktu,wraz z partnerem.. Mój nr kontaktowy:+48791406768 , 796140656

  7. Łukasz Nikola na 14 marca 2016 @ 09:56

    Witam, wraz z moją partnerką jestem zainteresowany państwa ofertą, jesteśmy gotowi jechać do pracy od zaraz, jesteśmy młodzi i szybko potrafimy się dostosować do pracy, oboje pracowaliśmy już przy pakowaniu mięsa na taśmie, liczymy na szybki kontakt email/tel luki955@gmail.com/ 721088842