do ustalenia

Praca w Holandii od zaraz pakowanie keczupów bez znajomości języka Wijchen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Wijchen
  • Opublikowany: 6 marca 2016 23:28

Aktualnie szukamy pakowaczy do pracy w Holandii bez znajomości języka holenderskiego. Zatrudnienie od zaraz w Wijchen przy pakowaniu keczupów na linii produkcyjnej.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Wijchen
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Głównym zadaniem pracownika będzie pakowanie keczupów przy taśmie produkcyjnej. Inne zadania to sortowanie bądź zbieranie zamówień.

Wymagania:
– szybkość, energiczność, zaangażowanie
– możliwość podjęcia pracy na pół roku
– osoby posiadające zaświadczenie o niekaralności są mile widziane
– dodatkowym atutem będzie posiadanie referencji od poprzednich pracodawców
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– możliwość zorganizowania przejazdu do Holandii
– pomoc w kwestii formalnej (wyrobienie numeru SOFI)
– zapewniamy ubezpieczenie
– transport wewnętrzny
– miejsce do zamieszkania
– pracę na 6 miesięcy
– pomoc opiekuna
– wynagrodzenie tygodniowe
– praca zmianowa oraz weekendowa jest płatna dodatkowo

Aplikacja:
Należy przesłać CV wraz z dołączoną klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na adres mailowy: opole@hobij.pl z tematem: ketchupy.

Źródło:

ID ogłoszenia: 28956dc9a68207ca

1 odpowiedź na “Praca w Holandii od zaraz pakowanie keczupów bez znajomości języka Wijchen”

  1. Witam esteszme maljenstvo hentni ot zaraz do prace mame sofi ipracovali smedvuh firm v holandia tel 0031686153674