do ustalenia

Praca w Holandii przy pakowaniu spożywczym bez języka Amersfoor

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Amersfoor
  • Opublikowany: 2 lipca 2015 10:50

Aktualnie poszukujemy osób do pracy w Holandii na stanowisko pakowacza. Zatrudnienie z Amersfoor bez znajomości języka holenderskiego przy pakowaniu produktów spożywczych. Od pracownika wymagamy znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Amersfoor
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Zadania odbywają się na hali produkcyjnej i polegają na pakowaniu produktów przy taśmie. Należy również kontrolować ich jakość.

Wymagania:
– sprawne dłonie
– spostrzegawczość
– najchętniej zatrudniamy osoby do 22 roku życia
– angielski na poziomie komunikatywnym
– zmotywowanie do pracy przy taśmie
– punktualne stawianie się w pracy
– bez problemów ze zdrowiem

Oferujemy:
– miejsce do zamieszkania na czas trwania umowy
– każdemu pracownikowi zapewniamy ubezpieczenie
– przejazdy do pracy
– dobre wynagrodzenie
– wsparcie polskiego koordynatora
– jasne warunki zatrudnienia
– przyjazną atmosferę na miejscu

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV na maila: Sajkiewicz@covebo.pl prosimy pamiętać o dołączeniu klauzuli dotyczącej danych osobowych.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-24262e/

ID ogłoszenia: 178559461d315869

1 odpowiedź na “Praca w Holandii przy pakowaniu spożywczym bez języka Amersfoor”

  1. tomcio21ko na 4 lipca 2015 @ 14:13

    Witam, jestem bardzo zainteresowany pracą w Holandii przy pakowaniu.
    Mam 19 lat, w tym roku skończyłem szkołę w zawodzie mechanik pojazdów samochodowych, wiec przyzwyczajony jestem do ciężkiej pracy fizycznej, średni stopień znajomości języka angielskiego. Dobrze dogaduję się z innymi ludzmi, jestem pozytywnie nastawiony do każdej pracy.
    Uprzejmie proszę o odpowiedz. nr. kontaktowy : 603-154-858 lub (74-666-88-48)
    Pozdrawiam !