do ustalenia

Praca w Holandii pakowanie warzyw dla kobiet od zaraz bez języka Oudenbosch

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oudenbosch
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 2 lutego 2015 21:44

Szukamy pracowników produkcyjnych przy pakowaniu warzyw i owoców na linii produkcyjnej. Praca Holandia od zaraz dla kobiet bez znajomości języka holenderskiego w Oudenbosch.

Stanowisko: pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Holandia, Oudenbosch
Wynagrodzenie: do ustalenia
Zatrudnienie: od zaraz (7.02.2015)

Zadania:
Zatrudniona będzie się zajmować sortowaniem warzyw i owoców. Pracowniczka następnie dane produkty będzie pakować i przygotowywać do dalszej wysyłki.

Wymagania:
– wyjazd od zaraz
– możliwość podjęcia pracy na 6 miesięcy
– szukamy kandydatów odpowiedzialnych, zaangażowanych, punktualnych
– osoby niekarane
– posiadanie dowodu osobistego
– wytrzymałość fizyczna
– przestrzeganie zasad higieny osobistej

Oferujemy:
– podpisanie umowy o pracę na holenderskich zasadach
– miejsce zamieszkania i ubezpieczenie
– pomoc polskiego opiekuna
– nauczenie się nowych rzeczy
– dobrze płatną pracę
– zatrudnienie na pół roku
– start już 7 lutego

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV na maila: info-flex@wp.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/panie-do-sortowania-i-pakowania-warzyw-i-owocow-id266276.html

ID ogłoszenia: 22454cfc60f8fbad

2 komentarze na “Praca w Holandii pakowanie warzyw dla kobiet od zaraz bez języka Oudenbosch”

  1. witam serdecznie poszukuje pracy od jakiego czasu i ciesze sie ze znalazlam ogloszenie wlasnie panstwa do pakowania warzyw i owocow nie wiem czy oferta nadal jet jeszcze nadal aktualna ale ma nadzieje ze tak bym byla szczsliwa jak by sie udalo wiec nie zmiernie czekam na odpowiec e- mailowa lub telefoniczna 504-706-895 pozdrawiam

  2. Witam jestem zainteresowana oferta pracy w Państwa firmie.Posiadam doświadczenie na lini produkcyjnej.Nie posiadam nałogów. Jestem energiczna,solidna ,rzetelna,punktualna i gotowa do wyjzadu od zaraz.Posiadam aktualną książeczke sanepidowska.Proszę o kontakt +48 725 331 237

Zostaw odpowiedź do ewa