8,96 € brutto

Praca w Holandii przy pakowaniu żywności z językiem angielskim, Den Haag

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Den Haag
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 03-02-2017
  • Długość umowy: min. 2 miesiące
  • Opublikowany: 1 lutego 2017 04:14

Poszukiwani pakowacze do legalnej pracy w Holandii ze znajomością języka angielskiego. Zatrudnienie przy pakowaniu żywności na magazynach w Den Haag.

Agencja Pracy In Person cert MGiP 698 poszukuje osób do pracy na ofertę łączoną:
-praca przy pakowaniu żywności
-plus praca w magazynach DHL
Obowiązki:
-pakowanie żywności do kartonowych boksów
-prace magazynowe
Oferujemy:
-stawkę 8,96 € do 9,06 €/godz brutto plus dodatki zmianowe
-pracę na dłuższy okres czasu.
-zapewniamy mieszkanie koszt 80 €/tygodniowo
-opiekę koordynatora
Wymagania:
-dyspozycyjność
-podstawowa znajomość j.angielskiego
-prawo jazdy kat.B
-posiadanie sofi nr
kontakt +48 32 419 18 76

ID ogłoszenia: 9195891b7b2b4622

3 komentarze na “Praca w Holandii przy pakowaniu żywności z językiem angielskim, Den Haag”

  1. Witam jestem zainteresowana państwa oferta pracy razem z chłopakiem posiadam już nr sofi gdyż jesteśmy obecnie w holandii. Proszę o kontakt 781394443

  2. Jestem zainteresowana praca. Proszę o kontakt pod numerem tel. +31 616 487 012

  3. WItam jestem zainteresowany panstwa ofertą jestem w den Hag znam bardzo dobrze j.angielski prosze o kontakt tel :+31617431724