do ustalenia

Ogrodnictwo praca w Holandii od zaraz pielęgnacja kwiatów szklarnia bez języka Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Opublikowany: 23 października 2014 20:00

Pilnie potrzebujemy ogrodnika bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii przy kwiatach. Zatrudnienie w Venlo w ogrodnictwie przy pielęgnacji gerber uprawianych w szklarni.

Stanowisko: Ogrodnik
Lokalizacja: Holandia, Venlo
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Zatrudnienie w szklarni gdzie pracownik będzie przydzielony to takich zadań jak pielęgnowanie kwiatów i ich ścinanie. Jest to praca stojąca.

Wymagania:
– wysoka wytrzymałość fizyczna
– znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu podstawowym
– doświadczenie przy pracach z kwiatami wymagane
– osoba niekarana z zaświadczeniem
– prawo jazdy kat.B
– umiejętne obchodzenie się z kwiatami
– szybkość dostosowania do zmiennej pracy
– zwinność, elastyczność

Oferujemy:
– zatrudnienie w międzynarodowej firmie
– legalną pracę według prawa holenderskiego
– szkolenia dla brygadzistów
– pracownikom zapewniamy bonusy i programy lojalnościowe
– konkurencyjne zarobki

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania CV na maila: sherpaforce.499798@poczta.startpraca.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/pracownik-szklarni-kwiatygerbery-venlo-holandia-id249745.html

ID ogłoszenia: 23054482c92a9cd3