9,26 € brutto za godzinę

Praca w Holandii sezonowa przy zbiorach truskawek bez języka Bemmel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bemmel
  • Opublikowany: 22 lutego 2016 21:49

Gospodarstwo uprawowe w Bemmel poszukuje pracowników sezonowych przy zbiorach truskawek. Praca w Holandii bez znajomości języka z wypłatami co tydzień oraz zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: pracownik sezonowy, zbiory truskawek.

Miejsce pracy: Holandia, Bemmel.

Stawka godzinowa: 9,26 euro za godzinę brutto.

Opis stanowiska:
zadania na stanowisku będą polegały na zbiorze truskawek w szklarni. Możliwe też takie zadania jak mycie, sortowanie i pakowanie owoców.

Wymagania:

  • dobry stan zdrowia, sprawność manualna;
  • doświadczenie w pracy przy zbiorach;
  • podstawowy język niemiecki lub angielski;
  • gotowość do pracy przy różnych zadaniach;
  • dokładność, sumienność, odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • pracę dla uczniów i absolwentów;
  • wystawiamy jarografy;
  • wypłaty co tydzień;
  • konkurencyjne wynagrodzenie;
  • pomoc w sprawach formalnych;
  • zakwaterowanie oraz ubezpieczenie;
  • zwrot opłat za zakwaterowanie dla osób poniżej 23 roku życia.

Aplikacje:

Kandydatury prosimy zgłaszać poprzez link:

ID ogłoszenia: 55956cb515b796ae

12 komentarzy na “Praca w Holandii sezonowa przy zbiorach truskawek bez języka Bemmel”

  1. Praca w Holandii sezonowa przy zbiorach truskawek bez języka Bemmel na 23 lutego 2016 @ 00:14

    Witam jestem gotowy podjąć się podanej pracy przy zbiorach.Mam 20 lat spełniam wszystkie wymagania . Uczęszczam do ostatniej klasy technikum i kończę szkołę końcem kwietnia więc od początku maja jestem gotowy do podjęcia pracy .Angielski znam w stopniu podstawowym a Niemiecki troszkę miej ale jakieś pojedyncze słówka kojarzę.posiadam także prawo jazdy kat.B

  2. witam jestem zainteresowany panstwa oferta przy zbiorach owocuw prosze o kontakt 721277794

  3. Natalia1803 na 24 lutego 2016 @ 21:02

    Witam jestem zainteresowana pańska oferta pracy. Proszę o kontakt telefoniczny pod numerem +31 6 30275904

  4. Witam.Razem z mężem i dwiema koleżankami jestem zainteresowana ofertą pracy

  5. Dominika na 3 marca 2016 @ 16:46

    Witam, proszę o kontakt w sprawie pracy : 789-353-805 , jestem zainteresowana z koleżanką

  6. Ada i Rafał na 5 marca 2016 @ 12:59

    Witam jestem zainteresowana wraz z chłopakiem. Ja rocznik 95 a on 93. Telefon kontaktowy 693410139

  7. Ada i Rafał na 7 marca 2016 @ 12:39

    Jestem zainteresowana z chłopakiem. Kontakt 693410139

  8. Witam, jestem zainteresowana oferta pracy. Mam 19 lat, ponieważ jestem uczennica technikum to mogłabym zacząc prace od początku lipca. Czekam na odpowiedź, kontakt email.

  9. Witam wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani ofertą ponieważ poszukujemy pracy na okres wakacyjny żeby zarobić troche własnego grosza oboje mamy skończone 18 lat posiadamy spore doświadczenie w pracy na roli jesteśmy wytrzymali chętni do pracy , nowych wyzwań , punktualni i gotowi do pracy bardzo proszę o kontakt tel: 605 264 064

  10. Witam jestem zainteresowany praca mogę podjąć od zaraz jeśli nadal aktualne proszę o kontakt 781069572

  11. Magdalena Kozak na 22 maja 2016 @ 19:19

    DZIEN DOBRYJA JESTEM ZAINTERESOWANA PROSZE O KONTAKT 697671145

  12. Witam jestem zainteresowany wraz z partnerką państwa ofertą pracy nr. tel. 735096553