do ustalenia

Praca w Holandii w ogrodnictwie bez znajomości języka od zaraz Eindhoven

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Opublikowany: 13 sierpnia 2014 22:48

Od zaraz zatrudnimy Polaków do pracy w Holandii. Oferta z Eindhoven dla pracowników fizycznych w ogrodnictwie bez znajomości języka holenderskiego. Dla chętnych możliwość rozpoczęcia stałej współpracy.

Stanowisko: Ogrodnik
Lokalizacja: Holandia, Eindhoven
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: 6041002

Zadania:
Pracownik będzie miał za zadanie dbanie o zieleń miejską.
Wymagania:
– doświadczenie w pracach ogrodniczych konieczne
– język angielski bądź niemiecki w każdym stopniu
– prawo jazdy na samochód osobowy będzie dodatkowym atutem
– dobre zdrowie, bez nałogów
– osoba niekarana, odpowiedzialna
– możliwość wyjazdu do Holandii od zaraz

Oferujemy:
– legalną pracę od zaraz
– regularną wypłatę co 7 dni
– zapewniamy miejsce do spania i ubezpieczenie
– zatrudnienie na min. 6 tyg. z możliwością przedłużenia
– możliwość kontaktu z polskimi opiekunami

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez stronę: http://apn.startpraca.pl/application/form/194922/1700/0/

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22hg32/

ID ogłoszenia: 89753ebb402d8496