8,63 euro/h brutto

Praca w Holandii w ogrodnictwie przy kwiatach bez języka Rotterdam

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Opublikowany: 25 sierpnia 2014 23:02

Ogrodnik z Rotterdamu od zaraz szuka kobiet bez znajomości języka holenderskiego do pracy w Holandii. Oferta przy pielęgnacji i pakowaniu orchidei. Zatrudnienie na dłuższy okres.

Stanowisko: Ogrodnik
Lokalizacja: Holandia, Rotterdam
Wynagrodzenie: 8,63 euro/h brutto

Zadania:
– pielęgnacja kwiatów
– pakowanie orchidei
– inne drobne prace magazynowe

Wymagania:
– praca dla kobiet przy wzroście min. 165
– możliwość wyjazdu za granicę od zaraz na dłuższy okres
– język angielski w stopniu komunikatywnym
– doświadczenie w pracach sezonowych będzie dodatkowym atutem
– motywacja do ciężkiej pracy
– dyscyplina, zaangażowanie
– dobre zdrowie

Oferujemy:
– umowę o pracę
– wszystkim pracownikom zapewniamy świadczenia socjalne
– stabilne zatrudnienie na dłuższy okres
– miłą atmosferę w pracy
– zaiwanimy ubezpieczenie płatne 22,25 euro na tydz.
– miejsce noclegowe w cenie 87,50 euro za tydzień

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do aplikowania poprzez maila: holandia.workon@gmail.com w tytule wpisując: ORCHIDEA

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22ilff/

ID ogłoszenia: 94553fb885648443