9,82 Eur brutto/h

Praca w Holandii w ogrodnictwie przy tulipanach od zaraz bez języka Beetgum

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Beetgum
  • Długość umowy: minimum 4 miesiące
  • Opublikowany: 30 stycznia 2019 00:30

Pracodawca z Beetgum poszukuje osób do pracy w Holandii w ogrodnictwie przy kwiatach – tulipanach. Oferta bez znajomości języka i aktualna od zaraz z zapewnionym zakwaterowaniem odpłatnie.

Stanowisko: ogrodnik.

Lokalizacja: Beetgum.

Wynagrodzenie: 9,82 Eur brutto/godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • sadzenie, ścinanie i wiązanie w pęczki tulipanów;
  • układanie bukietów;
  • przygotowywanie kwiatów do wysyłki;
  • wykonywanie innych prac zleconych przez pracodawcę.

Wymagania:

  • podstawowa znajomość języka angielskiego;
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy tulipanach;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz i co najmniej do końca kwietnia;
  • podjecie pracy na cały sezon i to nawet do końca listopada.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, płatne co tydzień;
  • naliczany od godzin podstawowych dodatek wakacyjny 8,00% dochodów brutto i urlopowy w wysokości 10,92% brutto;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • pomoc w załatwieniu formalności;
  • opieka polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie zdrowotne;
  • na miejscu wyrobienie holenderskiego numeru BSN;
  • rozliczenie podatkowe, które pozwoli odzyskać nadpłacony podatek.

Aplikacja:

Aplikować można poprzez jeden z oddziałów:

Lublin

ul. Zesłańców Sybiru 2
T: 81 516 36 66
lublin@abpraca.pl

Opole

ul. Kołłątaja 15/2
T: 77 460 90 77
opole@abpraca.pl

Bydgoszcz

ul. Gdańska 63
T: 603 567 915
bydgoszcz@abpraca.pl

Kielce

ul. Okrzei 32/9
T: 41 344 38 16
kielce@abpraca.pl

Źródło: https://abpraca.pl/nasza-oferta/pracownik-szklarni-z-tulipanami-w-holandii-m-k/

ID ogłoszenia: 8355c48b717db80f

Linki sponsorowane