14,14 €/h brutto (od 22 lat)

Pracownik fabryki rowerów oferta pracy w Holandii na produkcji od zaraz, Heerenveen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Heerenveen
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: 3 miesiące i dluzej
  • Opublikowany: 26 maja 2022 00:32

Z dobrą znajomością języka angielskiego w fabryce z Heerenveen od zaraz do podjęcia praca w Holandii na produkcji rowerów przy ich montażu. Zakwaterowanie będzie zorganizowane odpłatnie.

OPIS STANOWISKA
Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: pracownik produkcji w fabryce rowerów.
Praca polega na: montażu rowerów przy tasmie, elementów na ramie roweru według określonych norm, gdzie każda z osób odpowiada za montaż 2 lub 3 części stałych.
Praca jest wykonywana na stojąco, przy stole lub przy taśmie. Do obowiązków pracownika należy również utrzymywanie porządku w obrębie danego stanowiska pracy, dbanie o bezpieczeństwo oraz wykonywanie prostych poleceń przełożonych.

WYMAGANIA
Dyspozycyjność na okres min. 6 miesięcy
Motywacja
Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej
Doświadczenie techniczne
Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym B1/B2
CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym)
Mile widziane prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY
Zakwaterowanie- pokoje 2 osobowe (Wifi internet)
W przypadku własnego transportu gwarantowany zwrot kosztów za dojazd
Ubezpieczenie NL
Pracę w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.45 do 16.45
Wynagrodzenie 14,14 eur/h brutto ( od 22 lat )
Wypłaty w systemie miesięcznym lub tygodniowym
Profesjonalną opiekę rezydentów

Zapraszamy do kontaktu :
?Marta: +48 796901049 ? e-mail: marta@wiatrak-jobs.pl
?Iwona: +48 663112789 ? e-mail: iwona@wiatrak-jobs.pl
Piła ul.Okrzei 19/1
Wiatrak-Jobs (KRAZ 14959)
Oferta pracy tymczasowej.

ID ogłoszenia: 482628f3b575ed89