6-10 tysięcy

Pracownik fizyczny dam pracę w Holandii od zaraz przy rozładunku-załadunku opon, Hellevoetsluis

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Hellevoetsluis
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 18.10.2019
  • Długość umowy: min 3 miesiące
  • Opublikowany: 17 października 2019 00:17

Firma z Hellevoetsluis poszukuje od zaraz pracowników fizycznych do pracy w Holandii przy rozładunku i załadunku kontenerów z oponami samochodowymi. Mile widziane osoby ze znajomością języka angielskiego.

WYMAGANIA:
mile widziane prawo jazdy
mile widziana znajomość języka angielskiego
zaangażowanie w wykonywane obowiązki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
załadunek i rozładunek kontenerów z oponami
zbieranie zamówień
ściąganie opon z taśmociągu
układanie opon w metalowych boksach

OFERUJEMY:
firmowe zakwaterowanie
ubezpieczenie
pomoc w zorganizowaniu przejazdu z Polski do Holandii
przejazd z miejsca zakwaterowania do pracy
opiekę polskiego koordynatora
dodatki wakacyjne , weekendowe, zmianowe .

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.

Nie zainteresowała Cię ta oferta ?? Zadzwoń a przedstawimy Ci inną !!

ID ogłoszenia: 625da71aedee963