€12.00 brutto/h

Pracownik fizyczny praca Holandia z językiem angielskim od zaraz w Heusden

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Heusden
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 1.07.2019
  • Długość umowy: agencyjna
  • Opublikowany: 1 lipca 2019 00:54

Dla pracowników fizycznych ze znajomością języka angielskiego możliwość podjęcia od zaraz legalnej pracy w Holandii na terenie Heusden.

Dla naszego klienta w miejscowości Heusden, poszukujemy pracownika fizycznego.Jeśli jesteś osobą pracowitą, o dobrej kondycji fizycznej, zgłoś się do nas!
WYMAGANIA:
znajomość języka angielskiego B1,
prawo jazdy kat.b,
bardzo dobra kondycja fizyczna,
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
odbieranie cegieł z produkcji,
rozkładnanie towaru na paletach,
organizacja miejsca pracy,
OFERUJEMY:
Stawka 12,01 € brutto/h ,
Możliwe nadgodziny,
Dodatki eksterytorialne ,
Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy,
Możliwość długotrwałej współpracy,
Darmowy transport do pracy,
Opiekę polskich koordynatorów,
Tygodniowy system wynagrodzeń,
Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii,
Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie,

Wyślij swoje CV już teraz na jobs@axell.nl lub zadzwoń +31135075440
Zobacz więcej naszych ofert pracy na stronie:

ID ogłoszenia: 8055d16039024273