stawka wiekowa

Pracownik magazynu – Holandia praca w Utrecht od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: UTRECHT
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 4 grudnia 2015 09:31

Od zaraz poszukiwani pracownicy magazynu do pracy w Holandii przy rozładunku, załadunku oraz układaniu towaru. Oferta zatrudnienia na magazynie w Utrechcie.

NDV Group B.V.
Jesteśmy agencją pośrednictwa pracy zarejestrowaną na terenie Holandii.
Posiadamy oferty pracy we wszystkich sektorach rynku holenderskiego.
Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Holandia – Ultrecht
Oferta na stanowisko: pracownik magazynu

Opis stanowiska
• Rozładunek, załadunek, układanie towaru
• Przygotowanie i kompletacja towaru według zamówienia

Wymagania:
• Odpowiedzialność oraz elastyczność
• Dokładność oraz precyzja w wykonywaniu zadań
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Posiadanie czynnego prawa jazdy kat. B oraz znajomość języka
angielskiego/niemieckiego będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
• Bezpieczeństwo zarobków dopasowanych do Twoich oczekiwań
• Stabilizację zatrudnienia z uczciwym pracodawcą
• Pomoc w zorganizowaniu transportu za granicę
• Zapewniamy transport z miejsca zamieszkania do pracy
• Zakwaterowanie oraz polskojęzyczną opiekę w Holandii
• Ubezpieczenie podczas pobytu oraz załatwienie wszystkich formalności
• Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
• Oferta kierowana głównie do absolwentów/uczniów.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na poniższy adres
rekrutacja@ndvgroup.nl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla
realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą; z dn. 29.08.97 roku o
Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

ID ogłoszenia: 1175660bb985bf52