11,75

Pracownik ochrony do fizycznej pracy w Holandii od zaraz, Tilburg / Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg / Waalwijk
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 01.04.2022
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 21 marca 2022 12:47

Od zaraz na terenie Tilburg / Waalwijk propozycja podjęcia fizycznej pracy w Holandii jako pracownik ochrony. Konieczna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Rodzaj pracy: Pełny etat
Data rozpoczęcia: jak najszybciej
Płeć: mężczyzna/kobieta

Opis stanowiska:
• Monitorowanie i dbanie o bezpieczeństwo na terenie chronionego obiektu,
• Sporządzanie raportów,
• Kontrola wejść i wyjść na obiekt,
• W razie potrzeby kontakt z ratownikami.

Wymagania:
• Oświadczenie o niekaralności,
• Umiejętność korzystania z programu OUTLOOK na dobrym poziomie.
• Odpowiedzialność i sumienne wykonywanie zadań
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
• Znajomość obsługi przenośnych urządzeń radiowych,
• Możliwość okazania ważnej identyfikacji,
• Ukończone 23 lata,
• Umiejętność odpowiedniego reagowania w sytuacjach awaryjnych,
• Skupienie się na obsłudze klienta.

Oferujemy:
• Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę,
• Korzystne warunki finansowe plus dodatek do wynagrodzenia

info@twg-polska.pl

ID ogłoszenia: 6816232df2075d01