10.34

Pracownik ocynkowni do pracy w Holandii bez języka od zaraz, ‘s-Hertogenbosch

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: ‘s-Hertogenbosch
  • Długość umowy: faza A
  • Opublikowany: 18 października 2021 00:05

Bez znajomości języka propozycja pracy w Holandii przy produkcji rur w ‘s-Hertogenbosch jako pracownik ocynkowni. Zatrudnienie możliwe od zaraz z zakwaterowaniem na miejscu.

Dla jednego z naszych partnerów biznesowych w ‘s-Hertogenbosch, zajmującego się produkcją rur oraz cynkowaniem galwanicznym, poszukujemy pracowników.
Ilość miejsc: 2

Obowiązki:

– Przenoszenie metalowych rur za pomocą suwnicy,
– Wkładanie/wyciąganie rur z maszyny,
– Obsługa maszyn,
– Prace porządkowe,
– Branie udziału w procesie cynkowania rur
Praca wiąże się także z dźwiganiem towarów.

Oferta:

– Pracę na pełen etat (40h),
– Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,
– Pracę na stałe,
– Pracę zmianową (3 zmiany),
– Pracę od poniedziałku do niedzieli (dni wolne w różne dni tygodnia),
– Stawkę €10.34/h brutto,
– Nadgodziny (powyżej 40h) płatne 125%,
– Możliwość odpłatnego zakwaterowania (€90 za tydzień) i ubezpieczenia (€25.02 za tydzień).

Wymagania:

– Dobra kondycja fizyczna,
– Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym,
– Gotowość do pracy w weekend,
– Gotowość do pracy w godzinach nadliczbowych,
– Samodzielność w realizacji powierzonych zadań,
– Pozytywne zaangażowanie.

aga@switchservices.nl

ID ogłoszenia: 13161695bd3329a6

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez Switch Services

Ostatnie przedmioty dodane przez Switch Services »