0

Od zaraz Holandia praca przy pakowaniu żywności Eindhoven – pracownik produkcji

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Eindhoven
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Opublikowany: 30 października 2015 01:24

Firma z Eindhoven poszukuje pracowników produkcji – pakowaczy gotowych do pracy w Holandii przy pakowaniu żywności. Mile widziane osoby młode, wkraczające na rynek pracy.

Agencja Pracy Pollux (Certyfikat 3171) jest obecna na polskim rynku usług HR od 2006 roku. Do tej pory powstały oddziały w 7 miastach: Świdnicy, Legnicy, Wrocławiu, Poznaniu, Strzelcach Opolskich, Przemyślu oraz w Częstochowie. Działalność firmy koncentruje się przede wszystkim na przeprowadzaniu procesów rekrutacyjnych dla klientów z rejonu Polski oraz Holandii.

Dla Naszego Klienta z terenu Holandii poszukujemy kandydatów na stanowisko:
PRACOWNIKA PRODUKCJI

Praca na hali produkcyjnej przy pakowaniu żywności w tym także w zakładach przetwórstwa mięsnego.
Z uwagi na realizację przez pracodawcę holenderskiego polityki promocji zatrudnienia osób młodych, wkraczających dopiero na rynek pracy – ofertę kierujemy przede wszystkim do młodzieży pełnoletniej na tzw wiekówce holenderskiej.

OBOWIĄZKI:
– pakowanie żywności na hali produkcyjnej
– przygotowywanie towaru do wysyłki do super i hipermarketów
– kontrola jakości palet do wysyłki

WYMAGANIA:
– gotowość do podjęcia pracy od zaraz na min 2 m-ce
– osoba młoda, energiczna z poczuciem humoru ale odpowiedzialnie podchodząca do obowiązków
– mile widziane prawo jazdy kat. B,
– preferowane kobiety
OFERUJEMY:
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na warunkach holenderskich,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– możliwość zdobycia doświadczenia
– zakwaterowanie,
– ubezpieczenie,
– pomoc w załatwieniu formalności
– opiekę polskiego koordynatora na miejscu.

Więcej informacji na stronie www.pollux-international.pl

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:
pollux.sabina@pollux-international.eu wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z osobami spełniającymi powyższe kryteria.

ID ogłoszenia: 765562dead29f84a