0

Pracownik produkcji Holandia praca także dla kobiet i par bez języka Haga, Oss

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Haga, Oss
  • Długość umowy: 000
  • Opublikowany: 18 października 2017 00:12

W Hadze lub Oss możliwa legalna praca w Holandii przy produkcji. Zatrudnienie bez znajomości języka dla kobiet i par z zakwaterowaniem oferowanym odpłatnie na miejscu.

Agencja Zatrudnienia LiderJob ( cert.16198) poszukuje dla swojego holenderskiego klienta osoby na poszczególne stanowiska.
OPIS STANOWISKA:
– prace fizyczne przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych
– kontrola jakości
– pakowanie lub filetowanie
OFERUJEMY :
– dodatki za pracę zmianową
– cotygodniowo wypłacany dodatek wakacyjny
– pomoc w zorganizowaniu wyjazdu
– opiekę polskiego koordynatora
– mieszkanie
– ubezpieczenie
– dojazd do pracy
WYMAGANIA:
– niekaralność
– motywacja do pracy

ZADZWOŃ POD NUMER: 509 240 000, 500 017 878 ( w godzina 9 do 17)
LUB WYŚLIJ CV E-MAILEM : biuro@liderjob.pl, opole@liderjob.pl

Z wybranymi kandydatami kontaktujemy się telefonicznie.
Przy wysyłaniu aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawa z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)”

PRACOWAŁEŚ ZA GRANICĄ? Z NAMI RÓWNIEŻ ODZYSKASZ PODATEK !
Holandia, Niemcy, Belgia, Anglia, Norwegia, Dania. Zgłoś się do nas!
Więcej informacji +48 505 148 600

ID ogłoszenia: 50559d5eef6f2e91

2 komentarze na “Pracownik produkcji Holandia praca także dla kobiet i par bez języka Haga, Oss”

  1. Dzień dobry ja byłbym zainteresowany pracą na produkcji i prosił bym o kontakt pod ne 0633335247

  2. Małgorzata na 4 listopada 2017 @ 10:46

    Witam,
    Jestem zainteresowana ogłoszeniem .
    Proszę o kontakt mailowy: gosiaziel21@wp.pl bądź telefoniczny : 724-840-507
    Małgorzata Zielińska