do ustalenia

Pracownik produkcji lub magazynu, Holandia praca od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: do ustalenia
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: do ustalenia
  • Opublikowany: 1 listopada 2017 00:57

Interesuje Cię praca za granicą w Holandii, która pozwoli szlifować Ci język angielski i rozwijać się zawodowo? Chcesz zwiedzić inny kraj?

Połącz przyjemne z pożytecznym! Wyjedź z nami do Holandii!

oferujemy

-legalną i stabilną pracę w Holandii
-wynagrodzenie wypłacane zgodnie z holenderskim układem -zbiorowym pracy (CAO)
-pomoc w relokacji do Holandii
-zakwaterowanie od 85 euro tydzień/osoba
-ubezpieczenie od 19,74 euro tydzień/osoba

zadania
proste prace produkcyjne/magazynowe:

-kompletowanie zamówień
-pakowanie produktów
-załadunek/rozładunek towaru
-kontrola jakości produktów

oczekujemy
-dyspozycyjności do wyjazdu za granicę na min 3 miesiące
-motywacji do pracy
-samodzielności
-komunikatywnej znajomości j. angielskiego
-prawa jazdy kat. B (mile widziane)

zainteresowane osoby proszę o aplikowanie na adres: sylwia.gora@randstad.pl

ID ogłoszenia: 19259f098cdb24f3

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Holandia
  • Zarejestrowany od: 4 lutego 2016

Inne przedmioty dodane przez Holandia

Ostatnie przedmioty dodane przez Holandia »