10.28 + premie

Pracownik recyklingu od zaraz dam pracę w Holandii bez języka w Son

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Son
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: bez ograniczeń
  • Opublikowany: 19 września 2021 00:01

Firma z Son poszukuje od zaraz pracowników fizycznych do pracy w Holandii bez znajomości języka przy recyklingu – sortowaniu odpadów budowlanych.

Jednym z naszych głównych klientów produkcyjnych jest firma rodzinna z siedzibą w Son, która zapewnia rozwiązania w zakresie recyklingu materiałów budowlanych.

Miejsce pracy: Son

Zakres obowiązków:

-Praca na linii
-Sortowanie różnego rodzaju odpadów budowlanych i domowych
-Umieszczanie materiałów w specjalnych pojemnikach, na przykład osobno: metal, plastik, drewno
-Przestrzeganie zasad, procedur i instrukcji bezpieczeństwa

Praca jest lekka. Mile widziane pary.

Wymagania:

-Gotowość do pracy na dwie zmiany

Oferujemy:

-Stawka godzinowa: 10,28 brutto
-System premiowy za frekwencję
-Holenderski kontrakt
-Tygodniowe wypłaty
-Pieniądze wakacyjne (8,3%) i dni płatnego urlopu (25 rocznie)
-Ubezpieczenie zdrowotne
-Program emerytalny (po 26 przepracowanych tygodniach)
-Zakwaterowanie i transport
-Dostępne wyposażenie ochronne
-Zatyczki do uszu
-Maseczki ochronne na twarz
-Rękawiczki
-Obuwie ochronne

ID ogłoszenia: 89861447128084e1

error: Kopiowanie zabronione!