11,22 € brutto /h ( od 21 lat)

Pracownik renowacji palet do fizycznej pracy w Holandii bez języka od zaraz, Dongen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Dongen
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 26 maja 2022 00:32

Bez znajomości języka do podjęcia od zaraz ciekawa, fizyczna praca w Holandii jako pracownik przy renowacji palet drewnianych. Zakwaterowanie będzie zorganizowane na miejscu.

OPIS STANOWISKA
Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik renowacji palet
Praca polega na naprawie drzewnianych palet przy użyciu narzędzi ( gwoździarka , narzędzia stolarskie, piła ).
Do obowiazków pracownika należy dbanie o bezpieczęństwo oraz utrzymywanie porządku w odrębie danego stanowiska pracy.

WYMAGANIA
Dyspozycyjność na dłuższy okres czasu
Mile widziane doświadczenie ( nie wymagane)
Mile widziana znajomość języka angielskiego ( nie wymagana)
Mile widziane prawo jazdy kat. B
Własny transport (gwarantowany zwrot kosztów dojazdu) lub dojazd opłatny 2.18 eur dziennie/osoba
CV (jako załącznik w formularzu aplikacyjnym lub na e-mail: marta@wiatrak-jobs.pl)

OFERUJEMY
Zakwaterowanie
Ubezpieczenie NL
Serwis (opieka polskich rezydentów)
Dojazd do pracy autem służbowym lub zwrot kosztów dojazdu
Praca w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku ( 8:00 – 17:00) oraz czasem soboty
Wypłaty w systemie miesięcznym lub tygodniowym
Płacę 11,22 eur brutto /h ( od 21 lat)
Dodatkowo płatne nadgodziny 125% , soboty płatne 150%
Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich na dłuższy okres czasu

Zapraszamy do kontaktu :
?Marta: +48 796901049 ? e-mail: marta@wiatrak-jobs.pl
?Iwona: +48 663112789 ? e-mail: iwona@wiatrak-jobs.pl
Piła ul.Okrzei 19/1
Wiatrak-Jobs (KRAZ 14959)
Oferta pracy tymczasowej.

ID ogłoszenia: 746628f3a9fbc7bd