10 e/h

Pracownik stolarni – Holandia praca w Tilburgu

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Tilburg
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 22.09.2015
  • Opublikowany: 7 sierpnia 2015 02:19

Aktualne ogłoszenie dam pracę w Holandii dla stolarza – pracownika stolarni na terenie Tilburga. Oferta adresowana do osób z doświadczeniem, językiem angielskim oraz prawem jazdy.

T&S Group to Agencja Pośrednictwa Pracy z wieloletnim doświadczeniem (posiada certyfikat: KRAZ 3745)
Opis stanowiska:
praca przy wiązaniu pakietów drewna.
praca przy obróbce drewna i produkcji profili drewnianych.
praca przy składaniu i sklejaniu drewnianych elementów
praca przy struganiu oraz laminowaniu drewna
możliwa obsługa maszyn stolarskich

Wymagania:
znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
czynne prawo jazdy kat. B
umiejętność obsługi narzędzi ręcznych (piły, dłuta, wiertła, młotka itp.)
doświadczenie na podobnym stanowisku lub w pracy w stolarni
umiejętność obsługi obrabiarek do drewna (pilarki, wyrzynarki, wiertarki, strugi, szlifierki itp.)
komunikatywność oraz zdolność podejmowania samodzielnych decyzji
motywacja oraz chęć pracy w systemie zmianowym (możliwa praca w weekend)

Oferujemy:
pracę w renomowanej firmie z możliwością rozwoju zawodowego
możliwość długoterminowej współpracy
dobre wynagrodzenie z perspektywą podwyżki
pracę w miłej i przyjaznej atmosferze
możliwość odpłatnego korzystania z zaproponowanego przez Agencję Pracy w Holandii zakwaterowania, ubezpieczenia oraz transportu lokalnego lub organizowania tych świadczeń prywatnie
opiekę polskich rezydentów

Informacje dodatkowe:

W procesie rekrutacji w pierwszej kolejności wezmą udział aplikacje przesłane za pomocą formularza na stronie www.tnsgroup.pl (https://tnsgroup.employsystem.com/application/form/213356/0/1/ ) oraz spełniające wymagane kryteria. Do formularza należy załączać CV w j. angielskim zawierające opis doświadczenia zawodowego

ID ogłoszenia: 20355c0b16e11c17