Do uzg.

Pracownik ziemny – drogowy praca Holandia na budowie od zaraz

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Holandia
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: długoterminowo/na stałe
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 28 października 2020 22:42

Z komunikatywną znajomością języka opcja podjęcia pracy w Holandii od zaraz w budownictwie jako pracownik ziemny – drogowy. Zatrudnienie w różnych lokalizacjach na terenie kraju.

Zakres obowiązków:

Wspomaganie koparki przy kopaniu i zamykaniu wykopów po ułożeniu kabli telekomunikacyjnych

Wymagania:

doświadczenie na ww. stanowisku min. 2 lata,
komunikatywna znajomość angielskiego,
prawo jazdy i auto,
odpowiedzialność, dokładność,
motywacja do pracy

Prosimy o wysłanie CV na adres: holandia@abcwork.eu

Więcej aktualnych ofert pracy www.abcwork.eu

Prosimy o załączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na
przetwarzanie moich
danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu oraz
dołączonych dokumentach przez ABC Work Sp. z o.o. Sp. K., ul.
Terebelska 67a, 21-500 Biała Podlaska, KRS:0000573024 w celu
związanym
z udziałem mojej osoby w niniejszym w procesie rekrutacyjnym”

ID ogłoszenia: 2265f9ac5d295c72

Brak tagów