€11.83 brutto/h

Produkcja dam pracę w Holandii jako operator maszyn stolarskich – Oisterwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Oisterwijk
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: listopad
  • Długość umowy: umowa o pracę
  • Opublikowany: 10 listopada 2017 04:46

Zakład produkcyjny z Oisterwijk poszukuje obecnie pracowników do pracy w Holandii na stanowisko operatora maszyn stolarskich. Zatrudnienie przy składaniu konstrukcji dachowych na podstawie rysunku technicznego.

Pracownik fizyczny / operator maszyn stolarskich – składanie konstrukcji dachowych wg wymiaru
Lokalizacja: Oisterwijk, Netherlands
Opis pracy

Dla naszego klienta w Oisterwijk poszukujemy pracowników fizycznych , operatorów maszyn stolarskich z doświadczeniem w pracy przy składaniu konstrukcji dachowych na podstawie rysunku technicznego .
Obowiązki

– Obsługa maszyn stolarskich

– Składanie dachówek i elementów dachowych na podstawie rysunku technicznego

– Składanie konstrukcji dachowych wykonanych na wymiar

– Prace wykończeniowe przy elementach dachowych

– Obsługa elektronarzędzi , pił ręcznych oraz stołowych
Wymagania

– Doświadczenie w pracy jako operator maszyn stolarskich

– Doświadczenie w pracy przy składaniu konstrukcji dachowych ( lub innych pracach przy obróbce drewna )

– Komunikatywna znajomość j.angielskiego

-Prawo jazdy kat .B
Oferujemy

Stawka : od €11.83 brutto/h ( możliwość negocjacji w zależności od doświadczenia )

– Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy

– Możliwość długotrwałej współpracy

– Darmowy transport do pracy

– Opiekę polskich koordynatorów

– Tygodniowy system wynagrodzeń

– Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii

– Pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii

– Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów

– Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

Zapraszamy do zapoznania się również z innymi ofertami pracy za granicą od zaraz
Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania!

Axell Employment to profesjonalna agencja pracy tymczasowej z wieloletnim doświadczeniem na rynku polskim i międzynarodowym. Należymy do holenderskiej Grupy Axell, która operuje w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi oraz w sektorze logistyki/spedycji.
Zapoznaj się z poniższą ofertą i podejmij współpracę z Axell.
Jesteśmy wpisani do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia, w przypadku pracy w Holandii pod nr 4106 i nazwą Axell Holandia Sp. z o.o. a w przypadku pracy w Polsce pod nr 954 i nazwą Axell Polska 2004 oraz pod nr 9021 i nazwą Axell Polska 2012 Sp. z o.o.
Jesteśmy członkiem Ogólnopolskiego Konwentu Agencji Pracy OKAP

Przesyłając CV prosimy o podanie klauzuli dotyczącej przetwarzania danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV przez firmy Axell Holandia Sp. z o.o. oraz Axell Polska 2004 Sp. z o.o. z siedzibą: 96-100 Skierniewice ul. Rybickiego 41, do celów związanych z procesem rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym podmiotom z grupy Axell oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Przysługuje mi prawo dostępu do moich danych i ich poprawiania.

ID ogłoszenia: 6035a05aba7d68b5

Brak tagów