11,25 €/h +zakwaterowanie

Produkcja detergentów praca w Holandii bez znajomości języka od zaraz fabryka w Nijmegen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nijmegen
  • Długość umowy: 6 mc
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 stycznia 2022 12:00

Fabryka detergentów z Nijmegen od zaraz poszukuje kandydatów do pracy w Holandii na produkcji. Ogłoszenie 2022 bez znajomości języka z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu przez cały okres współpracy (6 mc).

Stanowisko: pracownik produkcji

Miejsce: Nijmegen

Strat: od zaraz, styczeń 2022

Umowa: 6 miesięcy z możliwością przedłużenia

Zarobki: 11,25 €/h brutto

Liczba miejsc: 4

Zadania:

Stojąca praca przy taśmie polegająca na kontroli jakości oraz obsłudze maszyn produkcyjnych do napełniania pojemników.

Wymagania:

  • dyspozycyjność na najbliższe 6 miesięcy
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • uczciwość, dokładność, rzetelność
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy i własnego auta w celu dojazdu z miejsca zakwaterowania

Oferujemy:

  • darmowe zakwaterowanie na cały okres zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość wyrobienia nadgodzin (płatne ekstra)
  • pomagamy na miejscu z wszystkimi formalnościami
  • pracodawca zwraca koszt za wykonanie testu w kierunku covid19 (mile widziane osoby zaszczepione)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zgłoszeń na poniższy adres z dopiskiem „detergenty Nijmegen 2022”

pracujwholandii@net-c.nl

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi osobami.

ID ogłoszenia: 79661d75fafd16c9