10,71 € brutto/h

Produkcja mat faszynowych praca Holandia bez języka od zaraz, Zaltbommel 2021

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zaltbommel
  • Data rozpoczęcia pracy: 01-02-21
  • Długość umowy: kontrakt
  • Opublikowany: 25 stycznia 2021 10:14

W rejonie Zaltbommel również bez znajomości języka do podjęcia legalna praca w Holandii przy produkcji mat faszynowych. Zatrudnienie od zaraz na dłuższy okres.

Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553) poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: pracownik produkcji mat faszynowych (z gałęzi wierzby). Praca w Holandii u jednego z naszych klientów zagranicznych.

Szukasz stabilnego i legalnego zatrudnienia na dłuższy okres czasu? Jesteś gotowy pracować na zewnątrz? Jeśli tak, zgłoś swoją kandydaturę już dziś!

Zakres obowiązków:

cięcie i wiązanie gałęzi wierzby do produkcji mat faszynowych/umocnień i płotów z gałęzi wierzby
przygotowanie wyciętych gałęzi do transportu
montaż gotowych produktów na kanałach/ciekach wodnych
Oczekujemy od Ciebie:

dyspozycyjności do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu (6-12 m-cy)
otwartości w zdobywaniu nowego doświadczenia i chęci dalszego rozwoju swoich kompetencji zawodowych
umiejętności współpracy z innymi pracownikami
dokładności i zaangażowania w wykonywanej pracy

Oferujemy:

pełne wdrożenie i instruktaż na stanowisku pracy oraz wsparcie w dalszym rozwoju kompetencji zawodowych
pracę w systemie jednozmianowym w międzynarodowym środowisku
przyjazną atmosferę w zgranym i zaangażowanym zespole
możliwość podjęcia dłuższej współpracy
legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
cotygodniowe wynagrodzenie przelewane bezpośrednio na konto bankowe
zakwaterowanie (z dostępem do Internetu)
zagwarantowany transport do pracy oraz ubezpieczenie zdrowotne
dodatek wakacyjny doliczany do wynagrodzenia
opiekę koordynatora w miejscu pracy
możliwość wyrobienia numeru BSN na miejscu
stały dostęp do odcinka wypłat, przepracowanych godzin i pozostałych dokumentów na portalu pracowniczym

Zainteresowała Cię ta oferta? Aplikuj już teraz!

kontakt tel: ☎ +48 627570359

rejestracja online na: https://szukasz-pracy.pl/rejestracja/

Niniejsza oferta dotyczy pracy tymczasowej na terenie Holandii: Agencja Job Service – Kalisz (nr Cert. 4553). W związku z nowymi przepisami dotyczącymi ochrony danych osobowych zapoznaj się z obowiązkiem informacyjnym dostępnym pod linkiem: https://szukasz-pracy.pl/obowiazek-informacyjny-rodo/

ID ogłoszenia: 476600aaf5edeb28