13,73 euro

Produkcja rowerów GIANT – praca w Holandii od zaraz fabryka w Lelystad

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Lelystad
  • Znajomość języka: Wymagany język angielski
  • Data rozpoczęcia pracy: 18 marzec
  • Długość umowy: min 3 miesiące
  • Opublikowany: 17 marca 2022 00:55

Fabryka rowerów marki GIANT od zaraz poszukuje chętnych do podjęcia pracy w Holandii na produkcji w zakładzie z Lelystad. Znajomość języka angielskiego będzie wymagana na tym stanowisku.

Szukasz legalnej pracy w Holandii- koniecznie zadzwoń do nas!

Miejsce pracy: Holandia- Lelystad
Poszukujemy osób z doświadczeniem oraz komunikatywną znajomością języka angielskiego !!
Dostępne terminy: 18-03-2022 / 25-03-2022

Zakres obowiązków:
– montaż rowerów marki GIANT
– skręcanie rowerów
– pakowanie i zabezpieczenie skręconych wcześniej rowerów

Co pracodawca zaoferuje w zamian za Twoją pracę?
– atrakcyjną warunki pracy z dobrą stawką godzinową- 13,73€
– pracę w stabilnej, dobrze zorganizowanej firmie
– wypłaty w systemie tygodniowym z możliwością pobierania zaliczek
– zakwaterowanie i ubezpieczenie
– na miejscu opiekę polskiego koordynatora
– extra bonusy- GOTÓWKA LUB TELEFON !

Zainteresowała Cię ta oferta? Zadzwoń do Nas

Kamila: ☎ +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com

Zapraszam również do kontaktu na Skype, WhatsApp !!
Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

ID ogłoszenia: 43462304cfc09f2a