tygodniowe

Produkcja serów dam pracę w Holandii od zaraz, Barneveld bez języka i doświadczenia

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Barneveld
  • Długość umowy: min. 3 miesiące
  • Opublikowany: 5 maja 2022 00:54

Bez znajomości języka i doświadczenia w rejonie Barneveld od zaraz do podjęcia atrakcyjna praca w Holandii dla pakowaczy na produkcji serów. Zakwaterowanie będzie możliwe na miejscu.

Szukasz legalnej pracy w Holandii- pomożemy ci ją znaleźć!
Poszukujemy kandydatów do pracy przy produkcji serów.

Wymagania:
– zmotywowanie i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków
– nie wymagamy doświadczenia ani znajomości języka angielskiego

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach
– Zakwaterowanie
– ubezpieczenie
– opiekę polskiego koordynatora

Obowiązki:
– prace produkcyjne
– krojenie serów
– pakowanie serów
– utrzymywanie czystości na stanowisku pracy

Dodatkowe udogodnienia:
– pomoc w przygotowaniu do wyjazdu za granice
– pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą zadzwoń do nas!

Teresa: ☎+48 731 901 913
Magdalena: ☎+48 577 901 099
Izabela: ☎ +48 570 901 913
Kamila: ☎ +48 570 901 414
Dominika ☎ +48 570 901 033
Karol: ☎ +48 570 901 088

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

ID ogłoszenia: 5862722f4b3af47