€12,45

Produkcja wafli ryżowych oferta pracy w Holandii od zaraz, Zevenbergen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Zevenbergen
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Długość umowy: nieokreślone
  • Opublikowany: 12 września 2022 00:58

Fabryka spożywcza z Zevenbergen poszukuje kandydatów do pracy w Holandii od zaraz przy produkcji wafli ryżowych. Zatrudnienie możliwe ze znajomością języka angielskiego.

Dla naszego klienta, producenta wafli ryżowych w Zevenbergen, poszukujemy pracowników produkcji. Jeśli posiadasz doświadczenie w pracy produkcyjnej i szukasz pracy na długi okres czasu – to oferta dla Ciebie!

Praca na jedną zmianę.

Obowiązki:
Praca na linii produkcyjnej wafli ryżowych
Prace porządkowe
Pozostałe prace produkcyjne

Nasza oferta:
Stawka €12,45 brutto/h
Dodatki eksterytorialne + dodatek urlopowy + dodatek wakacyjny
Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
Możliwość długotrwałej współpracy
Darmowy transport do pracy
Opiekę polskich koordynatorów
Tygodniowy system wynagrodzeń
Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
Odpłatne zakwaterowanie i ubezpieczenie

Wymagania:
Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji
Komunikatywny poziom języka angielskiego
Prywatne zakwaterowanie

Wyślij swoje zgłoszenie na jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Darmowe połączenie z naszym biurem możesz zamówić tutaj:

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na https://bit.ly/3pDmfOj

ID ogłoszenia: 916631af7895738e