12,41 € brutto/h

Przy kwiatach bez znajomości języka praca Holandia od zaraz w ogrodnictwie Someren

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Someren
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: tymczasowa
  • Opublikowany: 16 stycznia 2023 21:50

Do podjęcia aktualna od zaraz praca w Holandii przy kwiatach. Zatrudnienie w ogrodnictwie na terenie Someren bez znajomości języka. Zakwaterowanie będzie zapewniał pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Someren.

Wynagrodzenie: 12,41 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • wykonywanie zadań przy kwiatach – sortowanie, pakowanie, naklejanie etykiet oraz ścinanie roślin;
  • pracownik będzie sortował cebulki kwiatowe;
  • praca na jednej zmianie;
  • możliwość pracy w trybie rotacyjnym.

Wymagania:

  • sprawność manualna;
  • dobra kondycja fizyczna;
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz.

Oferujemy:

  • bardzo dobre wynagrodzenie praz dodatkowo płatne nadgodziny, soboty, niedziele i święta;
  • możliwość wypracowania dużej liczby nadgodzin;
  • zatrudnienie również dla par i grup;
  • legalną pracę;
  • umowę o pracę tymczasową;
  • zakwaterowanie w cenie 12,80 € na dzień;
  • wypłatę zawsze na czas;
  • na miejscu pomoc polskiego koordynatora operacyjnego.

Aplikacja:

Zgłoszenia należy wysyłać poprzez stronę:

Link do aplikacji: https://contrain.pl/aplikuj/?jobid=35873

ID ogłoszenia: 583639a06221b56a