do uzgodnienia

Przy kwiatach dam pracę w Holandii bez języka w ogrodnictwie od zaraz Bleiswijk 2020

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Bleiswijk
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 19 października 2020 18:25

Pracodawca z Bleiswijk szuka od zaraz chętnych do pracy w Holandii przy kwiatach. Zatrudnienie dla Polaków w ogrodnictwie bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które będzie zapewnione odpłatnie.

Stanowisko: pracownik ogrodnictwa.

Lokalizacja: Bleiswijk.

Wynagrodzenie: do uzgodnienia.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zajmował się łączeniem młodych roślin, a także umieszczaniem ich w małych pudełkach w glebie;
  • zajmowanie się hodowaniem anthurium;
  • do zadań będzie należało także przygotowywanie roślin do wysłania, czyli układanie skrzyń.

Wymagania:

  • dokładne i skrupulatne wykonywanie zadań;
  • dobra kondycja fizyczna oraz wysoki wzrost, gdyż skrzynie są podnoszone na wysokość głowy;
  • bez języka niderlandzkiego, ale ze znajomością języka angielskiego;
  • zmotywowanie do pracy.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia:
  • stabilną pracę;
  • zatrudnienie na dłuższy czas;
  • możliwość skorzystania z zakwaterowania i ubezpieczenia;
  • transport do pracy;
  • wsparcie polskich koordynatorów;
  • pracę na jednej zmianie od poniedziałku do piątku.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać poprzez stronę:

www.flexcraft.pl/praca/praca-pracownik-szklarni-z-kwiatami-bleiswijk-18025-71.html

ID ogłoszenia: 4625f7210eab8b9e