10,35 € brutto/h

Przy pakowaniu ciastek bez języka oferta pracy w Holandii dla par od zaraz Panningen

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Panningen
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 23 listopada 2020 12:08

Dla pakowaczy aktualna od zaraz praca w Holandii bez znajomości języka. Zatrudnienie w Panningen dla par przy pakowaniu ciastek. Zakwaterowanie będzie zorganizowane przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Panningen.

Wynagrodzenie: 10,35 € brutto na godz. + dodatki zmianowe.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie pakowanie gotowych ciastek (wyrobów cukierniczych).

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • motywacja i chęci do pracy.

Oferujemy:

  • bezpłatny transport do Holandii;
  • bez stawek wiekowych;
  • zagwarantowane godziny;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • stałe zatrudnienie;
  • 93,00 € na mc dodatku do wynagrodzenia Zorgtoeslag;
  • bezpłatne posiłki – ciasto i sałatki;
  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych niedaleko miejsca pracy;
  • transport do pracy służbowym samochodem;
  • ubezpieczenie;
  • holenderską umowę o pracę;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • zatrudnienie również dla par;
  • wsparcie przy zakładaniu BSN-numeru Sofi;
  • wypłatę raz w tygodniu;
  • możliwość asystowania podczas wizyty u lekarza;
  • możliwość otrzymania rekompensaty do kosztów zakwaterowania.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez stronę: https://www.pracuj.pl/praca/pakowacz-ka-ciastek-panningen,oferta,7713129

ID ogłoszenia: 7045fa2fc6c64449