9,70 € na godz.

Przy pakowaniu słodyczy bez języka dam pracę w Holandii od zaraz Waalwijk

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Waalwijk
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: do końca listopada 2020
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 2 listopada 2020 01:03

Propozycja rozpoczęcia pracy w Holandii bez znajomości języka dla dyspozycyjnych pakowaczy. Zatrudnienie od zaraz w Waalwijk przy pakowaniu słodyczy zgodnie z zamówieniami klientów.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Waalwijk.

Wynagrodzenie: 9,70 € na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • do obowiązków będzie należało pakowanie słodyczy oraz wyrobów cukierniczych do opakowań (opakowania z motywem świątecznym, a także na inne okazje);
  • słodycze pakowane są zgodnie z zamówieniami klientów.

Wymagania:

  • zatrudnienie bez znajomości języka niderlandzkiego;
  • dokładne i precyzyjne wykonywanie zadań;
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz do końca listopada 2020;
  • mile widziane będą osoby, które już mieszkają prywatnie w Holandii w okolicach Waalwijk (z możliwością samodzielnego dojeżdżania do pracy).

Oferujemy:

  • osoby z prywatnym zakwaterowaniem mają możliwość otrzymania atrakcyjnego bonusu w wysokości 350 €;
  • możliwość otrzymania bonusu rekomendacyjnego w wysokości 100 €;
  • przyjazny zespół współpracowników;
  • wsparcie kadrowo-administracyjne w języku niderlandzkim, polskim, angielskim oraz rumuńskim.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres e-mail: praca@sbaflex.pl

Można również zadzwonić pod numer telefonu: +48 77 888 12 17

Źródło: https://sbaflex.pl/oferty-pracy/pakowanie-cukierkow-i-slodyczy/

ID ogłoszenia: 6965f7f3a19bf970