7,25 - 9,70 €/h

Przy pakowaniu słodyczy Holandia praca od zaraz bez znajomości języka 2019 Veghel

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Veghel
  • Długość umowy: min. 6 tygodni lub dłużej
  • Opublikowany: 24 czerwca 2019 19:29

Dla pracodawcy z Veghel poszukiwani od zaraz pakowacze do pracy w Holandii przy pakowaniu słodyczy. Zatrudnienie 2019 bez znajomości języka z zakwaterowaniem, które organizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Veghel.

Wynagrodzenie:

  • 18lat – 7,25 Euro brutto/h;
  • 19lat – 7,55 Euro brutto/h;
  • 20lat – 7,75 Euro brutto/h;
  • 21lat – 8,15 Euro brutto/h;
  • 22+ – 9,70 Euro brutto/h;
  • plus dodatki zmianowe: 1 zmiana 105%, 2 zmiana 115%, 3 zmiana 128%.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem pracownika będzie pakowanie na taśmie różnych słodyczy, czyli cukierki, batoniki, żelki i gumy do żucia.

Wymagania:

  • dostępność;
  • mile widziane prawo jazdy kat. B oraz znajomość języków obcych.

Oferujemy:

  • holenderską umowę o pracę;
  • legalne zatrudnienie;
  • na miejscu możliwość wyrobienia numeru SOFI;
  • pensja co tydzień na koncie;
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie maksymalnie 96 Eur na tydzień;
  • płatne ubezpieczenie 23 Eur na tydzień;
  • możliwość stałego zatrudnienia;
  • pomoc polskojęzycznych koordynatorów;
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdu do Holandii.

Aplikacja:

Zgłaszać można się pod numerem telefonu: +48 774 230 600 w godzinach 9.00 – 17.00 od poniedziałku do piątku.

W CV należy zamieścić klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (w tym wizerunek twarzy w postaci fotografii) podanych przeze mnie w procesie rekrutacyjnym, w tym w dokumentach rekrutacyjnych, przez spółkę APN Sp. z o.o. oraz spółkę APN Sp. z o.o. sp.k., będących Współadministratorami moich danych osobowych do celów rekrutacji, w której biorę udział, w tym na udostępnienie podanych przeze mnie danych osobowych potencjalnym pracodawcom, w tym pracodawcom użytkownikom zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz.Urz. UE L 119, s. 1).

Źródło: https://gratka.pl/praca/pakowacz-slodyczy-holandia/ob/11967855

ID ogłoszenia: 7725cfa33d7bdc23