od 20 € brutto/h

Przy sprzątaniu biur i mieszkań bez znajomości języka praca Holandia od zaraz Abcoude

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Abcoude
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 12 czerwca 2023 21:53

Zatrudnienie w Abcoude bez znajomości języka dla sprzątaczy/sprzątaczek. Aktualna od zaraz praca w Holandii przy sprzątaniu biur i mieszkań. Pracodawca zapewnia potrzebne środki czystości i odpowiedni sprzęt.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Abcoude.

Wynagrodzenie: od 20 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sprzątanie biur i mieszkań;
  • pracownik będzie zajmował się sprzątaniem różnych pomieszczeń.

Wymagania:

  • posiadanie doświadczenia przy sprzątaniu;
  • dokładne i sumienne wykonywanie zadań;
  • elastyczność;
  • dyspozycyjność od zaraz;
  • własne zakwaterowanie;
  • posiadanie czynnego prawa jazdy oraz własnego samochodu na wyjazd.

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe;
  • środki czystości oraz niezbędny sprzęt do pracy;
  • stałe zlecenie na jeden dzień w tygodniu;
  • wynagrodzenie płatne raz w tygodniu lub raz na miesiąc;
  • wsparcie koordynatorów.

Aplikacja:

CV prosimy kierować na adres e-mail:

jobs@orangejobs.nl albo można zadzwonić pod numer telefonu:  0031 – 294 28 70 27 lub 0048 – 71 716 62 37

Źródło: https://orangejobs.nl/pl/oferta/sprzatanie-biur-mieszkan-oferta-dla-zzp-z-taryfa-od-e20-brutto-na-godzine/

ID ogłoszenia: 576463ccc45e843