10,04 Eur brutto na godz.

Przy sprzątaniu hotelu dam pracę w Holandii od zaraz bez języka pokojówki w Elspeet

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Elspeet
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 6 czerwca 2019 12:44

Propozycja podjęcia aktualnej od zaraz pracy w Holandii przy sprzątaniu pokoi hotelowych. Zatrudnienie dla pokojówki w Elspeet bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: sprzątacz/sprzątaczka.

Lokalizacja: Elspeet.

Wynagrodzenie: 10,04 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • zadaniem będzie sprzątanie pokoi hotelowych,np. wymiana pościeli, ścieranie kurzu, odkurzanie itp.;
  • dodatkowym obowiązkiem będzie pomoc w kuchni przy zmywaniu.

Wymagania:

  • nie jest konieczny języka holenderski, ale obowiązkowa jest znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym;
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki umowy;
  • pensja co miesiąc;
  • wsparcie w zorganizowaniu transportu do Holandii;
  • pełne ubezpieczenie;
  • pomoc polskich koordynatorów;
  • profil pracownika online z dostępem do dokumentów;
  • pakiet startowy w wysokości 120 PLN, a zawiera on poszewkę na pościel, holenderską kartę do telefonu oraz słowniczek polsko – holenderski;
  • dla personelu przewidziane są 2 posiłki;
  • zakwaterowanie – będzie udostępniony jeden z pokoi hotelowych;
  • możliwość bezpłatnego korzystania z siłowni w hotelu;
  • rower, który jest udostępniany bezpłatnie przez hotel.

Aplikacja:

Zgłaszać można się poprzez stronę:

www.covebo.pl/szczegoly-oferty.html?grupa=pl&oferta=1412&ref=

ID ogłoszenia: 4215cdebb2cf1e08