12,75 € brutto/h

Przy zbiorach papryki bez języka Holandia praca sezonowa od zaraz Luttelgeest

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Luttelgeest
  • Długość umowy: sezon 2023
  • Opublikowany: 23 lutego 2023 21:08

Bez znajomości języka do podjęcia sezonowa praca w Holandii 2023. Zatrudnienie w Luttelgeest od zaraz dla pracowników przy zbiorach papryki. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Luttelgeest.

Wynagrodzenie: 12,75 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pracownik będzie zbierał i sortował paprykę;
  • zadaniem będzie cięcie liści oraz pielęgnowanie papryki,
  • owijanie pędów i pąków;
  • pakowanie zebranej papryki.

Wymagania:

  • bez znajomości języka niderlandzkiego, ale z podstawowym językiem angielskim;
  • sprawność manualna;
  • szybkie przyswajanie nowych informacji;
  • chęć pracy przy wysokich temperaturach;
  • dostępność od zaraz na dłużej;
  • chęć podjęcia pracy zmianowej;
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy.

Oferujemy:

  • holenderskie warunki zatrudnienia;
  • umowę o pracę;
  • wsparcie polskiego koordynatora;
  • zakwaterowanie;
  • ubezpieczenie;
  • darmowy transport z miejsca zamieszkania do pracy.

Aplikacja:

Zgłoszeń można dokonywać pod numerem telefonu:

Jasło +48 797 821 257

Kluczbork +48 516 083 320

Kluczbork +48 533 134 385

Zamość +48 508 569 205

Radom +48 696 014 236

Źródło: www.olx.pl/oferta/praca/zbior-papryki-od-zaraz-praca-w-szklarni-w-holandii-CID4-IDSBooW.html

ID ogłoszenia: 98063d2cb55ed7e6