12,58 € brutto/h

Przy zbiorach pomidorów bez języka sezonowa praca Holandia od zaraz Someren

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Someren
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: sezonowa
  • Opublikowany: 16 stycznia 2023 21:57

Ogłoszenie aktualnej od zaraz sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach pomidorów. Zatrudnienie w Someren bez znajomości języka dla Polaków. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Someren.

Wynagrodzenie: 12,58 € brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pielęgnowanie pomidorów;
  • przeprowadzanie kontroli jakości;
  • zbieranie pomidorów;
  • obsługiwanie wózków szklarniowych – praca na wysokości, do 3,5 metra;
  • wykonywanie prac porządkowych w szklarni.

Wymagania:

  • dostępność od zaraz;
  • chęć podjęcia pracy na przynajmniej kilka miesięcy;
  • pracowitość.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie + dodatkowo płatne nadgodziny oraz soboty i niedziele;
  • tymczasową umowę o pracę;
  • bonus dla kierowcy;
  • pomoc w zorganizowaniu transportu;
  • pomoc polskiego koordynatora operacyjnego.

Aplikacja:

Zgłoszenia prosimy kierować poprzez stronę:

Krótki link: https://contrain.pl/aplikuj/?jobid=3568

ID ogłoszenia: 6656399f67c8ead8