350 euro/tyg

Rotterdam, Holandia praca jako pracownik administracyjno-biurowy w magazynie

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Rotterdam
  • Znajomość języka: Dobra znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: --
  • Długość umowy: --
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 26 września 2019 01:21

W miejscowości Rotterdam dostępna do podjęcia od zaraz legalna praca w Holandii jako pracownik administracyjno-biurowy na magazynie.

Miejsce pracy: Rotterdam, Holandia

Obowiązki

-kontakt z klientem
-wprowadzanie danych do komputera
-dbanie o porządek w magazynie
-drobne prace monterskie
-inne zlecone prace administracyjno – biurowe

Wymagania

-komunikatywna znajomość języka angielskiego
-doświadczenie w pracy w magazynie
– własny samochód (mile widziane)
-zdolności manualne
-bardzo dobra umięjetność obsługi komputera
-dobra organizacja pracy

Oferujemy
– polską umowę zlecenie w trybie oddelegowania
– bezpłatne zakwaterowanie w pokoju 1-osobowym
– bezpłatne ubezpieczenie podróżne.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV na adres: praca@sfsinternational.pl lub tel: 22 102 11 61

ID ogłoszenia: 925d8b5430b0180

Brak tagów