10-15 brutto/h

Rozładunek kontenerów fizyczna praca w Holandii od zaraz, Nieuw-Vennep

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Nieuw-Vennep
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 7 listopada 2022 00:35

Firma logistyczna z Nieuw-Vennep poszukuje od zaraz kandydatów do fizycznej pracy w Holandii przy rozładunku kontenerów. Znajomość języka angielskiego będzie konieczna.

Stanowisko: pracownik magazynu, rozładunek kontenerów

Lokalizacja: Nieuw- Vennep

Oferujemy:
– pracę na dłuższy okres czasu
– prace w dobrze zorganizowanej firmie logistycznej
– atrakcyjną stawkę godzinową
– opiekę zdrowotną która obowiązuje od pierwszego dnia pracy

Zakres obowiązków:
– praca przy rozładunku kontenerów (głównie paczki w kartonach)
– wykładanie paczek na palety, streczowanie
Wymagania:
– szukamy osób które mają dobrą kondycję fizyczną
– znajomość języka angielskiego
– mile widziane prawo jazdy kat.B

Pracodawca dysponuje także innymi pracami- w sektorach ogrodnictwa i produkcji.

Pracę przydzielane są w zależności od umiejętności i kwalifikacji kandydata.

Zainteresowany? Zadzwoń bądź napisz SMS !

Kamila + 48 570 901 414 dostępna od 8:00 do 16:00
Dominika tel. +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com
Izabela tel. +48 570 901 913 mail: praca@klaverteam.com

Jeżeli szukasz innej pracy, zapraszamy na nasza stronę internetową: https://www.klaverteam.com/tablica-ogloszen/
Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie ( KRAZ 18450 )

ID ogłoszenia: 6063690de90fc06