9,78

Scherpenzeel, praca w Holandii od zaraz produkcja elementów plastikowych z językiem angielskim

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Scherpenzeel
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 03-03-2021
  • Długość umowy: 6miesięcy
  • Opublikowany: 4 marca 2021 00:02

Firma ze Scherpenzeel poszukuje chętnych do pracy w Holandii ze znajomości języka angielskiego przy produkcji elementów plastikowych. Zakwaterowanie i ubezpieczenie zapewnione.

Dla naszego klienta w Scherpenzeel poszukujemy zmotywowanych kandydatów do pracy przy produkcji opakowań i systemowych pojemników uprawowych dla ogrodnictwa (plastikowe doniczki, paletki do siewu, tace rozsadowe, tace transportowe). Praca jest w systemie 2-,3- i 5-cio zmianowym.

Obowiązki:

Układanie, sztaplowanie, pakowanie wyżej wymienionych produktów

Skanowanie produktów

Kontrola jakości

Przygotowanie do ewentualnego recyclingu

Prace porządkowe na hali

Tego oczekujemy od Ciebie:

Znajomość języka angielskiego (w stopniu co najmniej podstawowym)

Dobra kondycja fizyczna

Wysoka motywacja do pracy

Gotowość do pracy na dłuższy okres czasu

Zaświadczenie o niekaralności (mile widziane)

Oferujemy Ci:

Stawkę 9,72€/godz. + dodatki zmianowe

Tygodniowy system wypłat

Transport do pracy

Internetowy profil pracownika

Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne

Kontrakt w języku polskim i pomoc polskiego koordynatora

email: jobs@workstead.nl

Numer telefonu: +31884940000

ID ogłoszenia: 597603f53f33bffd

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Workstead
  • Zarejestrowany od: 3 marca 2021

Inne przedmioty dodane przez Workstead

Ostatnie przedmioty dodane przez Workstead »