do ustalenia

Sezonowa praca Holandia bez języka przy zbiorze owoców/warzyw Dordrecht

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Dordrecht
  • Opublikowany: 22 września 2014 23:21

Od zaraz szukamy pracowników sezonowych bez znajomości języka i doświadczenia do pracy w Holandii. Oferta z Dordrecht przy zbiorach owoców i warzyw z pola.

Stanowisko: Pracownik sezonowy do zbioru
Lokalizacja: Holandia, Dordrecht
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Jest to praca fizyczna odbywająca się na polu uprawnym. Zatrudniony ma za zadanie zebrać dojrzałe owoce i warzywa, a następnie układać je w skrzynkach i przygotować do magazynowania. Praca na otwartej przestrzeni bez względu na panujące warunki pogodowe.

Wymagania:
– chęć do wyjazdu za granicę od zaraz
– wytrzymałość organizmu na zmienne warunki pogodowe
– bez przeciwwskazań zdrowotnych do wykonywania fizycznej pracy
– kandydaci z doświadczeniem przy zbiorach mile widziani
– posiadanie prawa jazdy będzie dodatkowym atutem
– odpowiedzialność, pracowitość, punktualność

Oferujemy:
– legalne zatrudnienie od zaraz
– podpisanie umowy za pośrednictwem agencji
– dobre wynagrodzenie zgodne z holenderskimi wymogami CAO
– oferujemy codzienny dojazd do pracy
– na miejscu możliwość kontaktu z polskim koordynatorem
– możliwość zdobycia doświadczenia w branży rolniczej przy zbiorach
– pracodawca zapewnia ubezpieczenie i zakwaterowanie

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV wraz z klauzulą o poufności na maila: biuro@marvelpc.eu w tytule proszę wpisać: ZBIÓR OWOCÓW

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-22m3n0/

ID ogłoszenia: 70654206eeddb599

3 komentarze na “Sezonowa praca Holandia bez języka przy zbiorze owoców/warzyw Dordrecht”

  1. Szukam pracy bo jestem bez robotny i jestem robotny moge od zaraz wyjechać mój numer tel 690584312

  2. Witam mam 26lat i jestem zainteresowana wasza oferta. Proszę o kontakt 794414716

  3. Witam jestem zainteresowany wraz z partnerką państwa ofertą pracy, jesteśmy punktualni i pracowici prosimy o kontakt 735096553