9,34/h brutto

Sezonowa praca Holandia bez znajomości języka od zaraz zbiory warzyw Limburgia

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Limburgia
  • Data rozpoczęcia pracy: od zaraz
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 23 lutego 2017 01:14

Poszukujmy pracowników do zatrudnienia w Limburgii. Od zaraz ogłoszenie pracy w Holandii przy zbiorach oraz pielęgnacji warzyw dla osób bez znajomości języka.

Stanowisko: pracownik przy warzywach

Miejsce zatrudnienia: Limburgia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 9,43 euro za godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie polegała na pielęgnacji i zbiorach pomidorów, ogórków i papryki
  • zadaniem pracownika będzie m.in. obrywanie liści, okręcanie plant oraz obrywanie pędów

Wymagania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz na dłuższy okres
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokościach – wózki szklarniowe

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pomoc konsultanta
  • wsparcie w zorganizowaniu przejazdów
  • szansę na dłuższą współpracę w stabilnej firmie
  • miejsce do zamieszkania

Aplikacja:

Drodzy kandydaci, zachęcamy do wysyłania CV na adres e-mail:

rekrutacja@contrain.pl

Źródło: http://www.praca4u.net/pielegnacja-i-zbior-pomidorow-ogorkow-papryki-id443094.html

ID ogłoszenia: 68758ae00b157f8b