do uzgodnienia

Sezonowa praca Holandia bez znajomości języka zbiory pomidorów od zaraz Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 5 października 2017 01:51

Możliwość podjęcia zatrudnienia w szklarni z Venlo dla osób bez znajomości języka oraz doświadczenia. Sezonowa praca w Holandii od zaraz przy zbiorach pomidorów na dłuższy okres.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce zatrudnienia: Venlo, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Płaca: do ustalenia

Opis stanowiska:

  • praca w szklarni będzie polegała na ręcznym zbieraniu pomidorów
  • zadaniem pracownika będzie również podwiązywanie liści oraz ścinanie pędów

Wymagania:

  • motywacja i chęć do podjęcia pracy
  • atutem będzie prawo jazdy kat.B oraz możliwość prowadzenia służbowego auta
  • pracowitość i zaangażowanie
  • gotowość do pracy na dłuższy okres

Oferujemy:

  • miłą atmosferę w zespole
  • możliwość okresowych podwyżek
  • zapewnione zamieszkanie i ubezpieczenie
  • zwrot kosztów przejazdów do pracy dla osób z własnym zakwaterowaniem
  • wsparcie polskich konsultantów
  • możliwość stałej pracy z gwarancją godzin
  • bezpłatny dojazd do pracy

Aplikacja:

Aplikować należy poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 30459d5555b6b835

3 komentarze na “Sezonowa praca Holandia bez znajomości języka zbiory pomidorów od zaraz Venlo”

  1. Seifert Bartosz na 17 października 2017 @ 21:46

    Witam jestem zainteresowany tą ofertą pracy mam 19 lat

  2. JESTEM ZAINTERESOWANY WRAZ Z DZIWCZYNĄ

  3. Ewelia Darek na 1 listopada 2017 @ 17:06

    witam wraz z zona jestesmy zainteresowani praca pracowalismy w Angli