9,34 euro/h brutto

Sezonowa praca Holandia bez znajomości języka zbiory pomidorów od zaraz Venlo

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Długość umowy: na dłużej
  • Opublikowany: 15 kwietnia 2017 01:07

Propozycja sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach i sortowaniu pomidorów szklarniowych. Od zaraz zatrudnienie w Venlo dla kandydatów bez znajomości języka holenderskiego.

Stanowisko: pracownik sezonowy przy zbiorach

Miejsce pracy: Venlo lub Zwolle, Holandia

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Zarobki: 9,34 euro na godzinę brutto

Opis stanowiska:

  • praca będzie głównie polegała na zbiorach pomidorów w szklarni
  • pracownicy mogą zostać przydzieleni do obrywania pędów i liści oraz sortowania warzyw

Wymagania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie przy zbiorach pomidorów minimum jeden sezon
  • znajomość języka niemieckiego, angielskiego lub holenderskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • zdyscyplinowanie
  • motywacja i chęć do pracy
  • preferowane osoby powyżej 165 cm wzrostu ze względu na charakter obowiązków
  • mile widziane prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • dużą liczbę godzin tygodniowo
  • pomoc konsultantów
  • płatne zamieszkanie – 84,90 EUR za tydzień i ubezpieczenie – 22,40 EUR za tygodniowo
  • bezpłatny dojazd do pracy
  • wsparcie w załatwianiu formalności
  • legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

Aplikacja:

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń na adres:

cosmoworker.3859748@es-candidate.com

Źródło: http://www.praca4u.net/zbior-pomidorow-stawka-934-eurh-id488247.html

ID ogłoszenia: 39458f1356031015

4 komentarze na “Sezonowa praca Holandia bez znajomości języka zbiory pomidorów od zaraz Venlo”

  1. zaintersowanie oferta pracy na 17 kwietnia 2017 @ 15:15

    Jestem zaintersowana podjeciem pracy od zaraz prosze o kontakt na e-maila : kamilka123455@o2.pl badz pod numerem telefonu +48 530 387 081

  2. zainteresowanie oferta pracy na 25 kwietnia 2017 @ 08:24

    Jestem zainteresowana oferta pracy prosze o odpowiedz pod nr tel 731171237

  3. jestem zaintersowana podjeciem sie pracy od 10go maja prosze o kontakt ntelefoniczny 574065806

  4. artur korczynski na 6 czerwca 2017 @ 12:12

    Chciałbym sie podjąć pracą od teraz proszę o kontakt 572983111 pod tern numer

Zostaw odpowiedź do Laura