10,56€

Sezonowa praca Holandia na wakacje 2019 dla uczniów i studentów bez doświadczenia Lokalizacja

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Gelderland
  • Znajomość języka: Podstawowa znajomość języka
  • Data rozpoczęcia pracy: 2019-06-23
  • Długość umowy: 12 tyg
  • Opublikowany: 24 czerwca 2019 11:52

Aktualna propozycja sezonowej pracy w Holandii dla uczniów i studentów. Zatrudnienie na wakacje 2019 przy sortowaniu, układaniu przenoszeniu paczek oraz skrzynek.

Opis stanowiska:
Praca sezonowa w Holandii dla uczniów i studentów. Pakowanie i sortowanie paczek, przenoszenie i układanie skrzynek za pomocą wózka EPT lub heftruck, rozładunek kontenerów. Praca 2-zmianowa w godzinach: 15.30-23.00, 23.00-07.30. Atrakcyjne wynagrodzenie.

Miejsce zatrudnienia: Holandia, Duiven

Stawka: 10,56€

Wymagania:
Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Kontakt:
PL 0048 510 958 777
NL 0031 658 861 238
praca@imexpert.pl
www.imexpert.pl
kraz 21920

ID ogłoszenia: 1595d081f8a458aa