stawki wiekowe

Sezonowa praca Holandia od zaraz bez znajomości języka zbiory malin Venray

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venray
  • Data rozpoczęcia pracy: Od zaraz
  • Długość umowy: Zatrudnienie sezonowe
  • Opublikowany: 17 października 2018 00:02

Oferta sezonowej pracy w Holandii od zaraz, przy zbiorach malin. Zatrudnienie w Venray bez znajomości języka niderlandzkiego. Zakwaterowanie jest zapewnione na miejscu. Poszukiwane osoby do szybkiego wyjazdu.

Stanowisko: pracownik zbiorów.

Lokalizacja: Venray, Holandia.

Zarobki: według holenderskich stawek wiekowych.

Początek zatrudnienia: od zaraz.

Zakres obowiązków:

  • zbieranie malin w zadaszonym tunelu;

Wymagania wobec kandydatów:

  • motywacja do pracy;
  • chęć do wyjazdu od zaraz;
  • dobry stan zdrowia;
  • zręczność;
  • uczciwość i odpowiedzialność;
  • bezkonfliktowość i przyjazne podejście.

Oferujemy:

  • umowę o pracę sezonową;
  • cotygodniowe wypłaty wynagrodzenia;
  • dodatki do wynagrodzenia – zmianowe, urlopowe;
  • wsparcie polskiego rezydenta w sprawach formalnych;
  • zakwaterowanie w mieszkaniu w pokoju dwuosobowym – AGD, Internet, TV;
  • codzienne dojazdy do pracy lub służbowy samochód.

Aplikacje:
Zapraszamy do składania aplikacji! Prosimy dzwonić do najbliższego biura agencji:

Opole 77 44 27 575,
Olsztyn 89 52 10 485,
Racibórz 32 41 47 193,

lub do aplikowania poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 4695ba9f4b3f089b