9,82 Eur brutto/h

Sezonowa praca Holandia od zaraz zbiór pomidorów w szklarni bez języka Someren

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Someren
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: 19 marca 2019 19:53

Możliwość podjęcia sezonowej pracy w Holandii przy zbiorach i pielęgnacji pomidorów. Zatrudnienie w szklarni z Someren aktualne od zaraz i bez znajomości języka. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Someren.

Wynagrodzenie: 9.82 Eur brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • pielęgnacja pomidorów, np. obrywanie liści i pędów oraz okręcanie plant;
  • zbieranie pomidorów.

Wymagania:

  • możliwość podjęcia długoterminowej, całorocznej pracy;
  • gotowość do pracowania na wózkach szklarniowych, gdyż jest to też praca na wysokości.

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie;
  • polską umowę o pracę tymczasową;
  • atrakcyjne warunki finansowe wypłacane w Eur, które jest wyższe o około 5% przy tej samej stawce, ale niż na umowie holenderskiej;
  • pomoc w zorganizowaniu transportu do/z/na terenie Holandii;
  • opiekę polskojęzycznego Koordynatora operacyjnego.

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy, mogą wysyłać swoje zgłoszenia na adres e-mail: rekrutacja@contrain.pl

Źródło: http://praca-sezonowa24.pl/ogloszenie/dam-sezonowa-prace-w-holandii-pielegnacja-i-zbior-pomidorow-w-szklarni-marzec-2019-someren/

ID ogłoszenia: 3105c891cc9c726d