do ustalenia

Sezonowa praca Holandia przy zbiorach pieczarek dla kobiet bez języka Horst

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: Venlo
  • Długość umowy: 12 miesięcy
  • Opublikowany: 23 grudnia 2014 01:23

Aktualnie szukamy kobiet do pracy w Holandii przy zbiorach pieczarek. Zatrudnienie w Horst dla pracowników sezonowych bez znajomości języka holenderskiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy
Lokalizacja: Holandia, Horst
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za zbiór pieczarek oraz ich segregację.

Wymagania:
– gotowość do pozostania za granicą na 12 miesięcy
– wytrzymałość fizyczna
– najchętniej zatrudnimy kobiety
– sprawne dłonie
– szybkie, ale i zarazem dokładne wykonywanie zadań
– zaangażowanie w wykonywane zadania
– dyspozycyjność, punktualność

Oferujemy:
– podpisanie umowy z pracodawcą
– dobre wynagrodzenia
– oferujemy premie
– miejsce zamieszkania i ubezpieczenie
– przejazdy do pracy
– przyjazną atmosferę
– odpowiedzi na wszelkie pytania

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesłanie zgłoszenia (wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych) na maila: [rekrutacja zakończona] w tytule proszę wpisać: Pracownik do zbioru pieczarek.

Źródło: http://www.poloniusz.pl/o1-21ji6g/

ID ogłoszenia: 549549899e479192

1 odpowiedź na “Sezonowa praca Holandia przy zbiorach pieczarek dla kobiet bez języka Horst”

  1. zbior pieczarek na 29 grudnia 2014 @ 13:49

    Witam. Jestem zainteresowana panstwa oferta pracy. Prosze o wiecej informacji na temat tej pracy. Jaka jest placa I ile godzin tygodniowo sie pracuje. Co musze zrobic zeby dostac ta prace. Przez 5 lat pracowal w Holandii na szklarni ale przy ogorkach.nie mam doswiadczenia przy pieczarkach ale szybko sie ucze.