tygodniowe

Sezonowa praca Holandia przy zbiorach pomidorów i papryki od zaraz, De Lier

  • Kraj: Holandia
  • Miasto lub region: De Lier
  • Długość umowy: min. 3 miesiące
  • Opublikowany: 14 kwietnia 2022 00:54

W okolicach De Lier od zaraz do podjęcia sezonowa praca w Holandii, która polegać będzie na zbiorach warzyw szklarniowych – pomidorów i papryki.

Jeśli szukasz pracy w Holandii świetnie trafiłeś!

Obecnie poszukujemy osób do pracy jako: PRACOWNIK szklarni z pomidorami lub papryką – praca w okolicach De Lier/ Stenbergeen

Zakres obowiązków:
– zbiór pomidorów tradycyjnych i koktajlowych i papryki
– podcinanie pędów i ogólna pielęgnacja roślin

Wymagania:
– mile widziane doświadczenie !!
– zmotywowanie do pracy
– zaangażowanie w powierzone obowiązki
– pracodawca nie wymaga znajomości języka obcego
– mile widziane prawo jazdy

Warunki:
– atrakcyjna stawka godzinowa
– extra płatne nadgodziny
– dużo godzin pracy
– legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich

Co oferujemy:
-dłuższą współpracę
-zakwaterowanie, dojazd do pracy, a także ubezpieczenie
-opiekę polskojęzycznego koordynatora

Skontaktuj się z nami
Kamila: ☎ +48 570 901 414 mail: work@klaverteam.com
Dominika: ☎ +48 570 901 033 mail: job@klaverteam.com

Klaver Sp. z o.o., ul. Gminna 131, 42-221 Częstochowa (KRAZ 18450 )

ID ogłoszenia: 888625583b92b350